Kampanyalar

Bu sayfada ürün satın alırken kullanabileceğiniz aktif kupon kodlarını ve devam eden kampanyaları bulabilirsiniz. Güncel kampanyalardan haberdar olabilmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Aktif Kupon Kodları

Kod Açıklama
MUSTERI Daha önce alışveriş yapmış müşterilere temalarda %25'lik bir indirim sağlar. İlk kez tema alıp bu kuponu kullanırsanız siparişiniz onaylanmaz.
MERCANV2 Mercan Wordpress Teması v1'e sahip müşterilerin, aynı domain adresinde Mercan Wordpress Teması v2'ye 30 TL'ye geçiş yapmasını sağlar.
YARENV2 Yaren Wordpress Teması v1'e sahip müşterilerin, aynı domain adresinde Yaren Wordpress Teması v2'ye 50 TL'ye geçiş yapmasını sağlar.
HAVADISV2 Havadis Wordpress Teması v1'e sahip müşterilerin, aynı domain adresinde Havadis Wordpress Teması v2'ye 75 TL'ye geçiş yapmasını sağlar.
H2MOBIL Havadis.v2 Wordpress Teması ve Safirmobil Wordpress Teması'nı tek seferde 160 TL'ye satın almanızı sağlar. Geçerli olabilmesi için 2 ürünü de sepete eklemeniz gerekir.
HAVADISMOBIL Havadis Wordpress Teması v1'e sahip müşterilerin, aynı domain adresinde SafirMobil Wordpress Teması'na 25 TL'ye sahip olmalarını sağlar.
WEBPORTALV2 Webportal Wordpress Teması v1'e sahip müşterilerin, aynı domain adresinde Webportal Wordpress Teması v2'ye 75 TL'ye geçiş yapmasını sağlar.

Not: Versiyon yükseltme kuponları, “MUSTERI” kuponu ile birleştirilemez. Bu yüzden, eğer versiyon yükseltmesi dışında bir ürünü de alıyorsanız iki ayrı sipariş olarak veriniz.

Aktif Kampanyalar

Şu anda devam eden aktif bir kampanyamız bulunmuyor. Zaman zaman yaptığımız kampanyalardan haberdar olabilmek için, sosyal medya hesaplarımızı veya bu sayfayı takip edebilirsiniz.