Yaren Wordpress Teması

Yaren Wordpress Teması

Yaren v1 ve Yaren v2 temalarının yerini alan yenilenmiş temamız Yaren artık çok daha modern tasarım ve özelliklere sahip.

*

Önceki Versiyonlara Dair Açıklama

Yeni Yaren temamız, bu temanın daha önce yayınlanan v1 ve v2 versiyonlarının yerini alan yenilenmiş bir temadır. Bu temada önceki versiyonlarda bulunan özelliklere ek olarak hem tasarım hem de kullanım anlamında tema oldukça modernleştirilmiş ve temaya pek çok yenilik getirilmiştir. Bu temanın yayını ile birlikte önceki versiyonların satışı durdurulmuştur. Eski versiyonlarda herhangi bir güncelleme yapılmayacak ancak bu versiyonları kullanan müşterilere teknik destek hizmeti verilmeye devam edecektir. Ayrıca Yaren.v2’ye halihazırda sahip olan müşterilerimiz için bu yenilenmiş tema ücretsiz olarak müşteri panellerine tanımlanmıştır. v1 sahipleri müşterilerimiz ise standart müşteri indirimi ile temaya sahip olabileceklerdir.

Yaren Wordpress Teması

Temanın öne çıkan özellikleri

 • SEO uyumlu hatasız kodlama
 • Sınırsız RENK Seçeneği!
 • Temaya Özel Bileşenler
 • HTML & CSS Valid
 • Dahili Cache Sistemi
 • Dahili İngilizce Desteği
 • Dahili Lazy Load Desteği
 • Modern Mobil Tema Entegresi
 • Google Page Speed Optimizesi
 • Tek Tıkla Demo İçerik Kurulumu
 • Sürükle & Bırak Şeklinde Tasarım
 • Otomatik Çalışan Astroloji Bileşeni
 • Mobil Destekli Esnek Reklam Alanları

Tema Tanıtım Görselleri:

Yaren Wordpress Teması
Yaren Wordpress Teması
Yaren Wordpress Teması
Yaren Wordpress Teması
Yaren Wordpress Teması
Yaren Wordpress Teması
Yaren Wordpress Teması
Yaren Wordpress Teması

Sayfa Demoları:

Yaren Wordpress TemasıYaren Wordpress TemasıYaren Wordpress TemasıYaren Wordpress Teması

Renk ve İkon Yönetimi:

Temada sınırsız renk seçeneği bulunmaktadır. Ek olarak sidebar özel menü, mobil menü, ana menü ve footer 1. menüde kullanabileceğiniz ikonlar bulunmakta.

Tek Tıkla Demo Kurulumu:

Yeni kurduğunuz bir wordpress sitesinde tek tıkla dakikalar içinde sitenizi birebir demodaki hale getirebileceğiniz bir sistem hazırladık.

Reklam Yönetimi:

Temada bulunan bütün reklam alanları tema panelinden yönetilebilmektedir. Ayrıca masaüstü ve mobilde ayrı reklamlar gösterebiliyorsunuz. Ya da belirli bir reklamı sadece masaüstü ya da sadece mobilde gösterebiliyorsunuz. Ek olarak reklam bileşeni ile anasayfa ve yan sidebarlarda istediğiniz yere reklam ekleyebilirsiniz. Sağ ve solda dikey reklam alanları ile menü altında geniş reklam alanı da yer almaktadır.

Hediye Bot

Temanızla birlikte içerik eklemeyi kolaylaştıran gelişmiş bir bot paketi hediye edilmektedir. Bot paketinde 5 adet haber, 2 adet kadın, 1 adet spor ve 1 adet galeri botu olmak üzere toplam 9 adet bot bulunmaktadır.

Mobil Ayarlar

Yaren Wordpress Teması full responsive olarak tasarlanmıştır. Yani temayı tüm mobil cihazlarda sorunsuzca görüntüleyebilirsiniz. Buna ek olarak temanın mobil versiyonu için ek ayarlar yapabilmektesiniz. Örneğin mobil menüsünü masaüstü menüsünden ayrı yapabilirsiniz. Mobil reklamları ayrı yönetebilir ve mobilde gereksiz sayılabilecek bazı bölümleri pasif edebilirsiniz.

Ekstra Bilgiler

 • Burç sayfalarındaki bilgiler otomatik çekilmektedir.
 • Temada dahili İngilizce dil desteği bulunmaktadır.
 • 3 adet yazı listeleme şeklinden istediğinizi tema ayarlarından aktif edebilirsiniz.
 • Mobil görünümü ekranı daraltarak değil gerçek bir mobil cihaz veya emülatörle test ediniz.

Temada bulunan tüm özellikleri demoyu detaylı inceleyerek bulabilirsiniz.

İncelemeler

 1. Ubeyt

  Hiç abartmıyorum gördüğüm en güzel temalardan biri. Şuan bir alan adının peşindeyim düşerse kesinlikle bu temayı kullanmak isterim. Fiyat biraz pahalı geldi bana. Kampanyalar oluyor arada haberdar olmak isterim.

  • safirtema

   Merhaba, kampanyaları sitemiz veya sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

 2. aliosmantalin

  Merhabalar,
  Şu an bir yıllık içerisinde adsense reklamları olan bir web sitem var. Bu temayı ve kurumu hizmetini satın aldıktan sonra reklam ayarlamaları dahil her türlü ayarlamalar yapılıp tamamen kullanıma hazır halde mi teslim edilmektedir?

  • safirtema (doğrulanmış kullanıcı)

   Merhaba, kurulum hizmetinde reklam kodu eklemiyoruz, siz hangi reklamınızın nerede çıkmasını istiyorsanız tema reklam paneline o kodları ekliyorsunuz kolay bir şekilde.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Ürüne Ait Görseller

Shopier.com üzerinden tüm kredi kartları ile tek çekim veya taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme seçeneğinde %7 komisyon uygulanmaktadır. Havale/EFT ile ödeme yapmak için aşağıdaki banka bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası

Hesap Adı: Teslime YAMAN

IBAN: TR640006200025600006639782

Şube: 256

Hesap: 6639782

Akbank

Hesap Adı: Teslime YAMAN

IBAN: TR910004600037888000063679

Şube: 037

Hesap: 63679

İşbankası

Hesap Adı: Teslime YAMAN

IBAN: TR250006400000156001319135

Şube: 5600

Hesap: 1319135

Ziraat Bankası

Hesap Adı: Teslime YAMAN

IBAN: TR870001002497472541645003

Şube: 2497

Hesap: 47254164-5003

Yapı Kredi

Hesap Adı: Teslime YAMAN

IBAN: TR590006701000000048557430

Şube: 1102

Hesap: 48557430

Finansbank Enpara

Hesap Adı: Teslime YAMAN

IBAN: TR270011100000000041019188

Temaların çalışması için neler gerekir?

Temaların çalışabilmesi için sunucunuzda ioncube yüklü olmalıdır. Eğer yüklü değilse, sunucu ile iletişime geçerek kurdurabilirsiniz.

Temaları nasıl ve ne zaman teslim ediyorsunuz?

Satın almış olduğunuz tema ödemenin ardından onaylanır ve sitemiz üzerinden müşteri panelinize girerek dosyaları indirebilirsiniz.

Temalarınız şifreli mi? Temada değişiklik yapabilir miyiz?

Temalarımızda sadece sistem dosyaları şifrelidir. Düzenleme yapmanıza engel bir durum yoktur. Diğer tüm dosyalar açık kaynak kodludur.

Satın almış olduğumuz temayı birden fazla domainde kullanabilir miyiz?

Temalar domain adresine lisanslanır ve sadece lisanslanmış domaininizde kullanabilirsiniz. Daha sonra domain adresinizi değiştiremezsiniz.

Domain değişikliği yapabilir miyiz?

Satın almış olduğunuz tema için kullanılan lisansı kesinlikle başka bir domain adresi ile değiştiremezsiniz. Temayı satın alanlar bu maddeyi kabul etmiş sayılır.

Temayı ücretsiz kuruyor musunuz?

Çoğu temamızda tek tıkla demo içerik kurma özelliği bulunmaktadır. Kurulum hizmeti opsiyonel olarak satılmakta olup https://safirtema.com/temalar/tema-kurulum-hizmeti/ adresinden satın alabilirsiniz.

Satın aldığımız ürün ile ilgili destek oluyor musunuz?

Tabi ki, satın almış olduğunuz ürünlerde karşılaştığınız durumlarda ücretsiz destek oluyoruz. Destek hizmetimiz satın almış olduğunuz ürün ile sınırlıdır. Yani, sadece temadan kaynaklanan sorunlara çözümler buluyoruz. Teknik destek hizmetini sitemiz üzerindeki destek sistemi üzerinden sunuyoruz.

Yaptığınız satışlar için fatura kesiyor musunuz?

Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Sipariş esnasında gerekli fatura bilgilerinizi girebilirsiniz. Dilerseniz faturanızı alıcı ödemeli kargo ile veya taranmış halini mail adresinizden alabilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm fiyatlara KDV dahildir.

Satın almış olduğumuz temada düzenleme yapıyor musunuz?

İsteğinize göre ücretsiz veya ücretli olarak yardımcı oluyoruz. Fakat Safir Tema yapımı olmayan temalarda düzenleme yapmıyoruz.

Kişiye özel Wordpress teması yapıyor musunuz?

Hayır, sadece kendi projelerimiz üzerinde çalışıyoruz.